תקנון שימוש באתר

תודה שבחרתם להשתמש באתר https://pasiim.com/ ברוכים הבאים!

כללי

 1. האתר מופעל ע"י חברת הייבראנד בע"מ, ח.פ. 516341518 (להלן "בעלת האתר").
 2. האתר כולל גם חנות לרכישות מקוונות (להלן: "האתר"), בלוג מגזין ושואורום (סטודיו). באתר מוצעים למכירה מוצרי טקסטיל לבית (כגון: מצעים, חלוקי רחצה, מגבות), ביגוד, אקססוריז, הנעלה, כלי בית, ריהוט, ספרים ועוד, יש לציין כי המוצרים בחנות ובאתר מתעדכנים מעת לעת ולבעלת האתר ישנה הזכות לעדכן את המוצרים והשירותים באתר בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
 3. מטרת תקנון זה היא להסדיר את היחסים בין בעלת האתר לבין משתמשי האתר, בין אם מדובר באדם פרטי, תאגיד או עוסק, בין אם הוא/ היא גולש/ת בעצמו/ה בין אם הוא/ היא מפעיל/ה רכיב טכנולוגי הגולש באתר מטעמו/ה. התקנון מהווה הבסיס החוזי המחייב ביחסים אלו.
 4. השימוש באתר הינו בכפוף לתקנון זה ובהתאם להוראותיו.
 5. שימוש באתר מהווה הסכמתך לתנאי תקנון זה.
 6. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על-ידך באתר, ויהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין בעלת האתר. על כן, הנך מתבקש/ת לקרוא תקנון זה במלואו.
 7. בעלת האתר שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי, וללא צורך במתן הודעה מראש. כל שינוי יחייב מיד עם הכנסתו לתוקף ע"י בעלת האתר.
 8. בעלת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות את מראה האתר, התכנים המופיעים בו ו/או כל שינוי מתבקש אחר כולל את המוצרים המוצאים למכירה, ללא צורך בהודעה מראש.
 9. מוסכם על המשתמשים כי לא תהיה להם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי בעלת האתר ו/או מי מטעמה בגין ביצועם של שינויים כאמור או תקלות אשר ינבעו מאותם שינויים.
 10. בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את פעילות האתר על מנת לבצע פעולות תחזוקה וכיו"ב.
 11. בעלת האתר רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי ובלי צורך לספק נימוק, לחסום ממשתמש/ת פלוני/ת את הגישה לאתר.
 12. בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין התקנון לבין כל פרסום אחר, יגברו הוראות תקנון זה והן אשר תקבענה.
 13. בעלת האתר אינה מתחייבת שפעילות האתר לא תופרע, לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת, ולגולשים/ות לא תהיה כל טענה בקשר לכך.
 14. כותרות פרקי המשנה בתקנון נועדו לנוחיות הקריאה בלבד ואין לייחס להן משמעות פרשנית.
 15. התקנון מנוסח בלשון זכר ונקבה וזאת מתוקף היותו פונה ותקף לשני המינים בצורה שווה.
 16. תנאי השימוש באתר חלים על כל הכלול בו.

במידה שאינך מסכים/ה לתנאי השימוש המפורטים להלן הנך נדרש/ת שלא לעשות באתר כל שימוש נוסף.

 

התחייבות המשתמש

 1. כאשר הנך עושה שימוש באתר הנך מצהיר/ה כי הובא לידיעתך כל המידע הדרוש לשם שימוש באתר ו/או בשירותי המידע והתוכן הניתנים באתר ו/או באמצעותו.
 2. בנוסף לאמור לעיל, הנך מתחייב/ת כי לא תעשה/י אחד או יותר מהדברים הבאים:
  • הטענה, שליחה או שידור של כל חומר המכיל כל סוג של וירוס מחשב או כל קוד מחשב אחר, המתוכנן להרוס, להפריע או להגביל את השימוש בכל אחד מהמחשבים, השרתים, החומר ו/או התוכנה אשר מצויים בשימוש בעלת האתר.
  • הפצת דואר זבל לשרתי האתר או הצפתם בכל דואר אחר.
  • פגיעה בכל דרך שהיא בזכויות יוצרים, סימני מסחר ו/או בכל זכות אחרת המצויה באתר זה.
  • הצבת האתר, או כל חלק ממנו, בתוך מסגרת של אתר אחר, או כחלק מאתר אחר, ללא הסכמה מראש ובכתב של בעלת האתר.
  • שימוש באתר לכל מטרה שהיא בלתי חוקית ו/או פוגענית.

 

הזמנת מוצר

 1. ביצוע הזמנה באתר אפשרי לכל אדם, תושב/ת ישראל מעל גיל 18 בעל/ת הכשרות המשפטית לבצע זאת בהתאם לתנאים בסמכות השיפוט החלה עליו/ה והוא/ היא הבעלים של כתובת דואר אלקטרוני תקפה.
 2. במידה שהנך תושב/ת ישראל מתחת לגיל 18 או מי שזקוק/ה לקבלת אישור מאת צד שלישי כלשהו על מנת לבצע פעולה משפטית, הנך מצהיר/ה ומאשר/ת כי קיבלת את הסכמת הורייך ו/או האפוטרופוס ו/או כל צד שלישי כאמור לעיל לביצוע פעולה באתר.
 3. ביצוע הזמנה ייעשה באמצעות האתר או טלפונית לבעלת האתר בהתאם למספר שמפורסם באתר דרכו ניתן ליצור קשר עם נציג/ה מטעם בעלת האתר.
 4. בחנות המקוונת באתר ניתן לבחור מוצר, להתרשם מהמפרט באשר לצבעיו, גודלו ומחירו. ניתן לשנות את הכמויות הרצויות בהזמנה, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת עד לסיום ההזמנה ואישורה בקופה וקבלת האישור על קליטתה במערכת.
 5. לתשומת ליבך, קליטת פרטי ההזמנה במערכת אינו מהווה התחייבות מטעם בעלת האתר לספק את המוצרים שהוזמנו, אלא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו ותהליך הטיפול בהזמנה החל. בעלת האתר רשאית להגביל את מספר הפריטים ו/או מספר העותקים מכל פריט אשר לקוח מבקש לרכוש ו/או להזמין.
 6. במקרים בהם בעלת האתר לא תוכל לספק את ההזמנה בהתאם למפורט לעיל ו/או לא יתקבל אישור סליקה מחברת האשראי ו/או אישור תשלום לביצוע העברה ו/או מכל סיבה אחרת על פי שיקול דעתה הבלעדי של בעלת האתר הודעה על כך תימסר למזמין/ה.
 7. אספקת המוצרים כפופה לזמינותם במלאי.
 8. כדי שבעלת האתר תוכל לספק את הזמנתך, ההזמנה צריכה להתקבל ולהיקלט באופן תקין ומסודר, כאשר היא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ואופן התשלום.
 9. התשלום עבור ההזמנה יוצג במטבע ישראלי בלבד ויכלול את מחיר המוצר, מע"מ ע"פ כל דין, ותוספת דמי המשלוח בהתאם לאמור באתר ובהתאם למדיניות חברת המשלוחים. בעלת האתר שומרת על זכותה לשנות את המחירים בכל עת לפי שיקול דעתה הבלעדי, לרבות הודעה על מבצעים והנחות. המחיר הקובע הינו המחיר המופיע באתר בעת ביצוע התשלום.
 10. בהמשך לאמור לעיל ולהלן, יודגש כי דמי המשלוח ישולמו במעמד התשלום בגין המוצר. במידה והרוכש/ת והעסקה מבוצעת בתשלומים, ייתכן ודמי המשלוח ייגבו כחלק מהתשלום הראשון.
 11. זמינות המוצרים וכן המחירים עשויים להתעדכן מעת לעת. באם לא הושלמה הרכישה אין בעלת האתר מתחייבת לשמור על סל הקניות ו/או על המחיר המקורי עד השלמת הרכישה במועד מאוחר יותר.
 12. התשלום באתר יתבצע מראש באחת מהדרכים הבאות:
  • באמצעות תשלום בכרטיס אשראי תקף הניתן לסליקה ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין מלבד כרטיסים מסוג דיינרס ואמריקן אקספרס. התשלום בכרטיס אשראי יתאפשר דרך האתר בלבד.
  • באמצעות יישומון העברת תשלומים מסוג "ביט", "פיי בוקס" וכיוצ"ב;
 13. בסיום ההזמנה יישלח דואר אלקטרוני לכתובת הדואר האלקטרוני אותה הזנת במהלך תהליך הרכישה, ובו אישור/ת על ביצוע העסקה ופרטי ההזמנה. מרגע שהתקבל אצלך דואר אלקטרוני כאמור העסקה אינה ניתנת לשינוי או לביטול אלא בכפוף להוראות סעיפים 44-54 שלהלן.
 14. בעלת האתר ו/או מי מטעמה לא תישאנה בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה ע"י צד שלישי בכרטיס האשראי בו נעשה שימוש לשם ביצוע הזמנה.
 15. למען הסר ספק, הזמנת המוצר כוללת אך ורק את אריזתו ושליחתו אל הלקוח/ה, ואיננה כוללת התקנה, תלייה, פירוק המוצר מהאריזה וכיוצ"ב.
 16. בעלת האתר עושה כמיטב יכולתה לספק את ההזמנות בהקדם האפשרי. זמן הטיפול במשלוח המוצר הינו עד 3 ימי עסקים מסיום הטיפול במוצר והעברתו לחברת השליחויות למשלוח (יום עסקים – ימי חול א'-ה' מהשעה 08:30-15:00, לא כולל ימי ו' שבתות ערבי חג, חגים, ימי שבתון וחוה"מ).
  • יודגש כי הזמנה/ רכישה שתיעשה לאחר שעות יום העסקים כפי שפורטו לעיל לא ייחשב ולא ייספר היום הזה במניין שבעת הימים הנקובים בסעיף 39 להלן.
  • במקרים בהם המוצר המבוקש אינו נמצא במלאי יתכנו עיכובים ואין בעלת האתר נושאת באחריות על כך.

 

 

אספקה ומשלוח

 1. אספקת המוצר/ים תיעשה באחת מהדרכים הבאות, לפי בחירת הלקוח/ה בעת ביצוע הרכישה באתר:
  • איסוף עצמי מהסטודיו (שואורום) של בעלת האתר ובכפוף לתיאום מראש; או
  • משלוח באמצעות חברת שליחויות בכל הארץ וזאת עד 5 ימי עסקים מסיום הטיפול במוצר. יש לציין (למעט יישובים מעבר לקו הירוק ו/או יישובים הנמצאים בערבה, אילת, רמת הגולן, גבול הצפון ובקעת הירדן, ו/או יישובים שחברת השליחויות תתנגד לשלוח אליהם את המוצרים ו/או חברת השליחויות לא תוכל להתחייב לסד הזמנים האמור ו/או תבקש תוספת תשלום לעלות השליחות בהתאם לאמור לעיל וזאת עד 6 ימי עסקים (למעט אותם חריגים שפורטו לעיל) יש לציין כי המשלוח הינו בתוספת תשלום;
  • משלוח באמצעות חברת שליחויות בינ"ל למשלוחים לחו"ל עד 10 ימי עסקים בהתאם ובכפוף לתנאי חברת השליחויות.
 2. יש להדגיש כי במקרה של "הובלה חריגה" (בשל אופי ו/או סוג המוצר ו/או גודלו/ ו/או משקלו ייחשב המוצר כמוצר הזקוק להובלה חריגה והכל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של בעלת האתר ו/או מי מטעמה) או הובלה "מחוץ לישראל" ייגבה תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין דמי משלוח בעבור "הובלה רגילה". עוד יודגש כי באחריות הרוכש/ת לברר את עלות ההובלה החריגה טרם ביצוע ההזמנה.
 3. בהמשך לאמור לעיל, יש לציין כי "מוצר שביר" (בשל אופי ו/או סוג המוצר ו/או גודלו/ ו/או משקלו ייחשב המוצר כמוצר שביר והכל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של בעלת האתר ו/או מי מטעמה) לא תתאפשר אספקה באיסוף עצמי אלא באמצעות חברת שליחויות בלבד ולרוכש/ת לא תהיה כל טענה בעניין.
 4. מסירת פרטי הלקוח בעת ההזמנה הינה חובה, ואי מסירת פרטים עלולה שלא לאפשר את השלמת ביצוע ההזמנה.
 5. האחריות על נכונות פרטי הכתובת למשלוח הינה על הלקוח/ה.
 6. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור/תמסרי פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו לבעלת האתר בשל פרטים מוטעים שמסרת או בשל אי-איסוף של המשלוח, תחויב/י בתשלום בגין דמי הטיפול והמשלוח. אנא הקפד/י למלא פרטים מדויקים, מלאים ועדכניים.
 7. לתשומת ליבך: אם הזמנת לכתובת עסקית אנא ציין/י את שם החברה ליד שם המזמין/ה.
 8. המוצרים נשלחים באמצעות האפשרויות שפורטו מעלה : כגון, איסוף עצמי, ושליחים חיצוניים (חברת שליחויות) ולכן מעת העברת ההזמנה למשלוח המשלוח יגיע ללקוח עד 5 ימי עסקים בממוצע או 6 ימי עסקים באותם אזורים/יישובים חריגים, בהתאם למדיניות של חברת השליחויות המספקת שירות לבעלת האתר שלאחר העברה למשלוח והכל לפי סוג המשלוח שנבחר על ידי הלקוח/ה. כמו כן, יש לשים לב גם למדיניות של חברת השליחויות העובדת עם האתר וייתכנו עיכובים בלוחות הזמנים בתקופות שלפני ובמהלך חגי ומועדי ישראל וכן בחודשי נוב'- דצמבר, בהם נערכים ברחבי האינטרנט ימי מכירות מיוחדים כגון "בלק פריידיי" וכו') אילו למשלוחים בינ"ל עד 10 ימי עסקים ובכפוף גם למדיניות חברת השליחויות בהתאם.
 9. התקנון של חברת המשלוחים אשר תוביל את המוצר/ים יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר/ים שהוזמן על ידי הרוכש/ת באמצעות האתר, ויחייב את הרוכש/ת בהתאם.
 10. בעלת האתר או מי מטעמה לא תישאנה בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב, תקלות בשירות המשלוחים, פעולות איבה, סגרים של המשק, מגפות ו/או כוח עליון. במקרים אלה רשאית בעלת האתר להודיע על ביטול ההזמנה ולבטל את חיובו/ה של הלקוח/ה.

חשוב להדגיש כי הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית ע"פ הוראות חוק העונשין, התשל"ז-1977 ו/או בכל דין אחר.

 

ביטול עסקה

 1. אם ברצונך לבטל עסקת רכישה, עליך להודיע על כך לבעלת האתר תוך 2 ימים מעת קבלת המוצר ובלבד שלא נפתחה אריזתו המקורית ו/או לא הורדה התווית המקורית מהמוצר ו/או לא נעשה בו שימוש ו/או הוחזר לחנות של בעלת האתר (והאחריות על החזרת המוצר מוטלת על הרוכש/ת בלבד), בנוסף יש לציין את סיבת הביטול וכן לאמת את פרטי הרכישה כנדרש ע"י בעלת האתר .
 2. בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי לבטל את הרכישה בכל עת, בהודעה ללקוח/ה ותוך מתן החזר כספי ללקוח/ה.
 3. ביטול עסקה עקב פגם במוצר תותר בהתאם תנאים הקבועים בחוק הגנת הצרכן בתוך ארבעה-עשר (14) ימים ממועד ביצוע האספקה ללקוח/ה למעט על מוצרים שנעשה בהם שימוש, פתיחת אריזתם המקורית (עליהם לא תינתן אפשרות לביטול עסקה מרגע קבלתם על ידי הלקוח/ה, כמו כן באופן יגבו דמי משלוח), בתנאים הבאים:
  • הצגת הוכחת קנייה המעידה על קניית המוצר ותאריך הרכישה;
  • המוצר הוחזר לבעלת האתר בשלמותו ומבלי שנעשה בו שימוש ומבלי שאריזתו נפתחה ונשארה אטומה ו/או לא הורדה התווית המקורית מהמוצר;
  • הפגם הינו פגם שהיה קיים במוצר בעת ההגעה ללקוח/ה ולא נגרם בשל שימוש בו.
 4. ביטול עסקה בשל חרטה של הלקוח/ה תינתן בהתאם לאמור לעיל בסעיף 44, תוך 2 ימים מעת קבלת המוצר ובלבד שלא נפתחה אריזתם המקורית ו/או לא הורדה התווית המקורית ו/או לא נעשה בהם שימוש ו/או הוחזרו לחנות של בעלת האתר.
 5. למען הסר ספק, במקרים הבאים לא תתקבל הודעת ביטול עסקה ולא יינתן החזר כספי:

בגין ביטול עסקה של מוצר שאינו באריזתו המקורית או שכבר נעשה בו שימוש ו/או הורדה ממנו התווית המקורית ו/או שלא הוחזר לידי בעלת האתר. כמו כן מוצרים מתחת לעלות של 50 ₪ ומוצרים מהאתר שנמכרו בהנחות/ מבצעי חיסול וכו'

 1. בהחזרה של מוצר ע"פ האמור בסעיפים: 47 ,48 ,50 לעיל ינוכו 5% מסך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם, כדמי ביטול כמו כן תתווסף עמלת דמי המשלוח במידה והמוצר סיים את הליך הטיפול.
 2. האחריות להחזרת המוצר אל בעלת האתר, לרבות העלויות הכרוכות בכך כגון דמי משלוח בעבור החזרת המוצר, מוטלת על הלקוח/ה בלבד ויודגש כי לא תיתנן אפשרות למשלוח על ידי הלקוח באמצעות דואר ישראל אלא באמצעות הגעה פיזית לסטודיו לצורך החלפה.
 3. החזר כספי עקב ביטול עסקה יבוצע לאמצעי התשלום ממנו בוצעה הרכישה על פי כל דין ולפי מועדי חברת האשראי. למען הסר ספק, ההחזר הכספי יבוצע לפי התשלום אשר שולם בפועל בניכוי דמי משלוח וזאת תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר פיזית בסטודיו לרכישה בארץ או תוך 21 ימי עסקים לרכישה בחו"ל.
 4. בנוסף לדמי הביטול כמצוין בסעיף 49 לעיל, רשאית בעלת האתר לגבות מלקוח/ה שביטל/ה עסקה באשראי עמלת ביטול עסקה באשראי בגובה עמלת הביטול אשר נגבית מבעל האתר ע"י חברת האשראי וכן דמי משלוח.
 5. באם רצונך בהחלפת המוצר המוחזר במוצר אחר, בכפוף להחזרת המוצר שנרכש בהתאם לתנאי סעיפים 44, 45 או 46 לעיל, הנך מתבקש/ת ליצור קשר עם בעלת האתר ולבדוק את היתכנות ההחלפה כמו כן תיגבה עמלת דמי משלוח נוספים עבור השירות.
 6. הזכות להחזיר מוצר /לבטל רכישה כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג' לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981.

 

אחריות על המוצרים הנמכרים באתר

 1. בעלת האתר מייצרת חלק מהמוצרים המוצעים למכירה באתר ואת חלקם מייבאת ו/או משווקת, המוצרים עומדים בתקן Oeko tex.
 2. בעלת האתר לא תישא באחריות הן במישרין והן בעקיפין בגין נזקים שנגרמו כתוצאה משימוש שאינו השימוש הסביר במוצר. האחריות היהנה אחריות במקרה שהבד של המוצר מתפורר ו/או התפרים נפרמו או נקרעו, לעניין זה יודגש כי גם שימוש לא נכון ו/או לא סביר ו/או טיפול לא נכון במוצר כגון: כביסות שלא לפי הוראות היצרן ו/או הוראות השימוש, חשיפת המוצרים לאור השמש וכל שימוש שאינו נכון ו/או סביר שנעשה במוצרים עליהם לא תינתן גם אחריות..
 3. בכל מקרה בעלת האתר לא תישא באחריות בשיעור גבוה מהמחיר אשר שולם ע"י הלקוח/ה.

 

אחריות על תכני האתר

 1. בעלת האתר עושה את מירב המאמצים לוודא כי המידע המוצג באתר הינו מעודכן, מדויק ושלם. יחד עם זאת, יתכנו טעויות סופר במידע המופיע באתר או שהוא לא יהיה מעודכן.
 2. מובהר בזאת כי המידע המופיע באתר הינו מידע כללי אינפורמטיבי בלבד, אינו מהווה ייעוץ מכל סוג שהוא לרבות: כלכלי, שיווקי, עסקי, פנסיוני משפטי, ביטוחי, רפואי, דיאטני, פסיכולוגי, פסיכיאטרי או אחר.
 3. כל פעולה שי/תנקוט משתמש/ת על סמך המידע המופיע באתר הינו/ה על דעת עצמו/ה בלבד ועל אחריותו/ה בלבד, והמשתמש/ת מוותר/ת מראש על כל טענה ו/או דרישה נגד בעלת האתר בגין כל עניין הקשור להסתמכותו/ה על המידע המופיע באתר.
 4. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד. יתכנו שינויים בין אם בגוונים ו/או בצבעים ו/או בצורתם בין התצוגה באתר לבין נראותם במוצר עצמו.
 5. בעלת האתר לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית אשר תתבצע ע"י המשתמשים/ות באתר ו/או פעילות בלתי חוקית אשר תתבצע באמצעות המתחזים/ות להיות משתמשים/ות באתר. בכל מקרה, בעלת האתר לא תישא באחריות כלשהי לפעולות אשר התבצעו באמצעות גורמים אשר אינם בשליטתו/ה המלאה.

שיפוי

 1. המשתמש/ת מתחייב/ת לשפות את בעלת האתר בגין כל תביעה, דרישה, נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שיגרמו לו עקב הפרת תנאי שימוש אלו ו/או הפרת החוק ו/או התגוננות בפני תביעה ו/או הגשת תביעה ו/או כל דרישה שתועלה ע"י צד שלישי, לרבות עלויות שכר טרחת עורכי דין והוצאות משפט.
 2. מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, המשתמש/ת י/תשלם את סכומי הנזק הנובעים מאחריותו/ה כאמור לעיל, מיד עם הידרשו/ה לכך בכתב ע"י בעלת האתר.

 

פרטיות ושמירת סודיות

 1. בעלת האתר עושה מאמץ סביר על מנת לשמור על סודיות פרטי המשתמשים/ות באתר, על התכנים והמידע המועברים ע"י המשתמשים/ות בזמן השימוש באתר, וכן על מידע שנאסף אודות המשתמשים/ות בזמן הגלישה באתר ("מידע על משתמש"), אשר עשוי לכלול את העמודים באתר בהם ביקרת, משך הצפייה בכל עמוד, מיקומך הגיאוגרפי ונתוני כתובת האינטרנט שבאמצעותה גלשת באתר וכיוצ"ב.
 2. בעלת האתר תהא רשאית להשתמש במידע על משתמשים לצרכים פנימיים בלבד, כגון ניתוח מידע מצרפי בדבר דפוסי רכישה והתנהגות של משתמשים/ות ו/או ספקים, ולצרכי תחקור תלונות ו/או ביקורות וכן לצרכים שיווקיים לרבות באמצעות עוגיות (Cookies), פיקסל של פייסבוק, גוגל אנליטיקס ועוד.
 3. קבצי "עוגיות" (Cookies) הינם קבצים הנוצרים על ידי המכשיר ממנו גלשתם/ן לאתר הכוללים מידע בדבר דפוסי הגלישה שלכם/ן באתר. כל משתמש/ת יכול/ה להגדיר מחדש את הדפדפן שלו/ה כך שי/תסרב לכל ה-cookies או שיתריע על cookies שנשלחים אליו/ה.
 4. בעלת האתר לא תעביר פרטים אלו לגורמים אחרים, למעט במקרים בהם ביצע/ה המשתמש/ת פעולות לא חוקיות באתר ו/או שנעשה ניסיון לביצוע פעולות שכאלה ו/או במקרים בהם הפר/ה המשתמש/ת את תנאי השימוש ו/או במקרים בהם מתקבל צו שיפוטי המורה לו/ה למסור את פרטי המשתמש ו/או בכל מחלוקת שתתקיים בין משתמש/ת לבין בעל האתר.
 5. בעלת האתר עושה מאמץ סביר לאבטח את המידע המכיל פרטי המשתמשים באמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותה. יחד עם זאת, בעלת האתר אינה יכולה להבטיח חוסן מוחלט מפני חדירה של גורמים שלישיים למידע האגור בחשבונות בעלת האתר – חשבונות המצויים על שרתי מידע בענן של ספקי אחסון חיצוניים ו/או על גבי מחשבי בעל האתר. במקרה כאמור לא תהיה למשתמש/ת כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלת האתר.

 

דיוור ישיר

 1. בעלת האתר מציעה למשתמשי/ות האתר להירשם בחינם לרשימת התפוצה ולקבל ממנה דיוור מעת לעת.
 2. בעת הרשמתך לרשימת התפוצה הנך מסכים/ה כי בעלת האתר תהא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני, לשלוח אליך מסרונים (SMS או ווטסאפ), לפנות אליך בכתב או בע"פ, לרבות בכל מידע פרסומי ושיווקי בדבר מבצעים, חידושים באתר וכיוצ"ב.
 3. אם אינך מעוניין/ת שנפנה אליך כמוזכר לעיל יהיה עליך לציין זאת במקום המיועד לכך בדואר האלקטרוני. למען הסר ספק, הנך רשאי/ת, בכל עת, להודיע לבעלת האתר על רצונך להסיר את כתובתך מרשימת הדיוור של בעלת האתר באמצעות פנייה לבעלת האתר או באמצעות מנגנון ההסרה המצוין בכל הודעה.
 4. האחריות על תקינות פרטי הקשר שנמסרו הינה על המשתמש/ת ובעלת האתר לא תהא אחראי לאי-קבלת הטבה ו/או דיוור ו/או כל דבר אחר בקשר לתוכן הדיוור בגין אי-עדכון פרטים ע"י המשתמש/ת.
 5. במקרה שפרטי הקשר שהוזנו הינם משותפים למשתמשים/ות נוספים מלבד המשתמש/ת אשר הזין/ה את פרטי ההתקשרות באתר, תהווה הזנת הפרטים באתר ע"י המשתמש/ת הצהרה והתחייבות לכך כי הסכמתך לקבל דיוור ישיר מבעלת האתר מהווה הסכמה גם מצד המשתמשים/ות האחרים/ות באותם פרטי קשר.

 

קניין רוחני

 1. בעלת האתר הינה בעלת זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות יוצרים באתר ובתכנים הכלולים בו, למעט חלקים באתר שבהם בעלת האתר הינה מורשה ע"פ רישיון ו/או הסכם לעיצובם. זכויות היוצרים יכללו, בין היתר, את העיצוב הגרפי של האתר, מבנה האתר, מרכיבי האתר, התמונות והטקסטים המופיעים באתר ושם האתר.
 2. התכנים, התמונות והמוצרים המופיעים באתר נועדו לשימוש פרטי ואישי בלבד וכל שימוש מסחרי בהם ללא קבלת הסכמתם מראש ובכתב של בעלת האתר הינו אסור.
 3. אין להעתיק, לפרסם, להפיץ, לשכפל, לשנות, לעבד, למכור, להציג בפומבי, בשלמות ו/או כל חלק מהאתר ו/או מהתכנים המופיעים בו ו/או לעשות כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של בעל האתר, ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב של בעלת האתר.

המחאת זכויות

 1. בעלת האתר רשאית להמחות את זכויותיה ו/או חובותיה על פי תקנון זה, כולן או מקצתן, לכל צד שלישי, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מראש, ובכלל זה בהעברות חלקיות, חוזרות ונוספות וככל שלא תיפגענה זכויותיו של המשתמש/ת והכול בכפוף להוראותיו של תקנון זה.
 2. למשתמש/ת האתר אין הרשאה להמחות את זכויותיו/ה ו/או חובותיו/יה לכל גורם שהוא ללא הסכמתה של בעלת האתר ו/או כל גורם מורשה מטעמה במפורש מראש ובכתב.

 

הדין החל וסמכות שיפוט

 1. הדין החל על תקנון זה הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט לכל עניין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב.
 2. כל השתהות או הימנעות של בעלת האתר בקיום זכות המגיעה להם בהתאם לאמור בתקנון זה לא תיחשב כוויתור על זכות זו.
 3.  

יצירת קשר – שירות לקוחות

 1. אם אינך שבע/ת רצון מחלק כלשהו מהאתר או מאחד מתנאי תקנון זה אנא כתוב/כתבי אלינו ונבחן את פנייתך בתשומת הלב הראויה.
 2. ניתן ליצור קשר עם בעלת האתר ו/או מי מטעמה בהתאם לפרטי ההתקשרות המופיעים באתר ו/או במייל pasiimstudio@gmail.com